RK73H2ETTD56R0F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73H2ETTD56R0F
描述:
RES 56 OHM 1% 1/2W 1210
库存 : 7804
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 56 Ohms
Series RK73H
Power (Watts) 0.5W, 1/2W