RK73H3ATTE4022F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73H3ATTE4022F
封装:
2512
描述:
RES 40.2K OHM 1% 1W 2512
库存 : 7965
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 40.2 kOhms
Series RK73H
Power (Watts) 1W