RK73H3ATTE43R0F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73H3ATTE43R0F
描述:
RES 43 OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 Ohms
Series RK73H
Power (Watts) 1W