RL0510S-R51-F
Susumu
型号:
RL0510S-R51-F
品牌:
Susumu
封装:
0402
描述:
RES 0.51 OHM 1% 1/6W 0402
库存 : 35857
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 510 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.167W, 1/6W