Bourns Inc.
型号:
RL110-101K-RC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.767
$1.767
10
$1.63305
$16.3305
25
$1.49682
$37.4205
40
$1.279175
$51.167
100
$1.14304
$114.304
300
$0.979802
$293.9406
500
$0.925357
$462.6785
1000
$0.843704
$843.704
2400
$0.816487
$1959.5688
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | 25 @ 796kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 1.7 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 160mOhm Max |
| Series | RL110 |
| Inductance | 100 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open) |
| Frequency - Self Resonant | 5.7MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tray |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | RL110 |