RL1206FR-130R56L
YAGEO
型号:
RL1206FR-130R56L
描述:
RES 0.56 OHM 1% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±1000ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 560 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.25W, 1/4W