RL1206FR-7W0R56L
YAGEO
型号:
RL1206FR-7W0R56L
品牌:
YAGEO
封装:
1206
描述:
RES 0.56 OHM 1% 1/2W 1206
库存 : 35653
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 560 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W