RL1210FR-070R453L
YAGEO
型号:
RL1210FR-070R453L
品牌:
YAGEO
封装:
1210
描述:
RES 0.453 OHM 1% 1/2W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 453 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W