RL1218JK-070R091L
YAGEO
型号:
RL1218JK-070R091L
品牌:
YAGEO
封装:
1218
描述:
RES 0.091 OHM 1W 1812 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±700ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.181" W (3.05mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 91 mOhms
Series RL
Power (Watts) 1W