RL1220S-240-F
Susumu
型号:
RL1220S-240-F
品牌:
Susumu
封装:
0805
描述:
RES SMD 24 OHM 1% 1/3W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 24 Ohms
Series RL
Power (Watts) 0.333W, 1/3W