RL1220S-R39-F
Susumu
型号:
RL1220S-R39-F
品牌:
Susumu
封装:
0805
描述:
RES 0.39 OHM 1% 1/3W 0805
库存 : 66338
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 390 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.333W, 1/3W