RL1632R-R390-F
Susumu
型号:
RL1632R-R390-F
品牌:
Susumu
封装:
1206
描述:
RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1206
库存 : 42790
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 390 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W