RL3264S-R047-F
Susumu
型号:
RL3264S-R047-F
品牌:
Susumu
封装:
2512
描述:
RES 0.047 OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 47 mOhms
Series RL
Power (Watts) 1W