RL5506-5-65-50-PTO
Amphenol Thermometrics
型号:
RL5506-5-65-50-PTO
描述:
PTC RESET FUSE 50V RADIAL DISC
用户指南
Operating Temperature -
Voltage - Max 50V
Height - Seated (Max) 0.600" (15.24mm)
Approval Agency -
Lead Spacing 0.331" (8.40mm)
Size / Dimension 0.600" Dia x 0.180" T (15.24mm x 4.57mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series PTO
Type Ceramic
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Resistance - 25°C (Typ) 5 Ohms