RL73N1HR51FTD
TE Connectivity Passive Product
型号:
RL73N1HR51FTD
封装:
0201
描述:
RES 0.51 OHM 1% 1/20W 0201
库存 : 79262
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Resistance 510 mOhms
Series RL73, CGS
Power (Watts) 0.05W, 1/20W