RL7520WT-R015-G
Susumu
型号:
RL7520WT-R015-G
品牌:
Susumu
封装:
0830
描述:
RES 0.015 OHM 2W 3008 WIDE
库存 : 5479
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient 0/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0830
Resistance 15 mOhms
Series RL
Power (Watts) 2W