RL875S-220L
Bourns Inc.
型号:
RL875S-220L
描述:
FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Series RL875S
Inductance 22 µH