RLC32KR680FTP
Kamaya Inc.
型号:
RLC32KR680FTP
品牌:
Kamaya Inc.
封装:
1206
描述:
RES 0.68 OHM 1/2W 1% 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 680 mOhms
Series RLC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W