RLC73M2HR043FTE
TE Connectivity Passive Product
型号:
RLC73M2HR043FTE
封装:
2010
描述:
RLC73M 2H R043 1% 4K RL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 43 mOhms
Series RLC73, GCS
Power (Watts) 0.75W, 3/4W