首页 / 固定电感器 / RLF10160T-470M1R5-D
minImg
RLF10160T-470M1R5-D
TDK Corporation
型号:
RLF10160T-470M1R5-D
描述:
FIXED IND 47UH 1.5A 111.6MOHM SM
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 2.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.252" (6.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 111.6mOhm Max
Series RLF-D
Inductance 47 µH