RLR32C1000FMRSL
Vishay Dale
型号:
RLR32C1000FMRSL
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 100 OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
Power (Watts) 1W
Package / Case Axial
Number of Terminations 2
Mfr Vishay Dale
Features Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%)