RLR32C1203GMRE8
Vishay Dale
型号:
RLR32C1203GMRE8
描述:
RES 120K OHM 2% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 kOhms
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
Power (Watts) 1W
Failure Rate M (1%)