RLW73PH2FR082TE
TE Connectivity Passive Product
型号:
RLW73PH2FR082TE
封装:
1020
描述:
RLW73P H2 1% R082 200PPM 4K RL
库存 : 8000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings -
Resistance 82 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 2W