RM1A60A50
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
RM1A60A50
描述:
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V
库存 : 83
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Current 50 A
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 42 V ~ 660 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series RM
Package / Case Hockey Puck
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC