RM21WTP-CP10(71)
Hirose Electric Co Ltd
型号:
RM21WTP-CP10(71)
描述:
CONN CABLE CLAMP SZ21 SILVER M20
用户指南
Cable Opening 0.394" (10.00mm)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Silver
Material Brass
Thread Size M20x0.75
Shielding -
Material Flammability Rating -
Product Status Last Time Buy
Diameter - Outside 0.984" (25.00mm)