RMC1/32-12R1FPA
Kamaya Inc.
型号:
RMC1/32-12R1FPA
品牌:
Kamaya Inc.
封装:
1005
描述:
RES 12.1 OHM 1% 1/32W 01005
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1005
Ratings -
Resistance 12.1 Ohms
Series RMC
Power (Watts) 0.03W, 1/32W