RMC1/8-165JTP
Kamaya Inc.
型号:
RMC1/8-165JTP
品牌:
Kamaya Inc.
封装:
1206
描述:
RES 1.6M OHM 5% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 1.6 MOhms
Series RMC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W