RMCF01005FT34R8
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCF01005FT34R8
描述:
RES 34.8 OHM 1% 1/32W 01005
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 34.8 Ohms
Series RMCF
Power (Watts) 0.03W, 1/32W