RMCF0805FT4K32
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCF0805FT4K32
封装:
0805
描述:
RES 4.32K OHM 1% 1/8W 0805
库存 : 69606
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.32 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W