RMCF1210JT2K20
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCF1210JT2K20
描述:
RES 2.2K OHM 5% 1/2W 1210
库存 : 83715
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W