RMCS2512FT1M40
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCS2512FT1M40
封装:
2512
描述:
RES 1.4M OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 1.4 MOhms
Series RMCS
Power (Watts) 1W