RMCS2512FT681K
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCS2512FT681K
描述:
RES 681K OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Ratings -
Resistance 681 kOhms
Series RMCS
Power (Watts) 1W