RMCW0612FT75K0
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCW0612FT75K0
封装:
0612
描述:
RES 75K OHM 1% 3/4W 0612
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 75 kOhms
Series RMCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W