RMCW1225FT620K
Stackpole Electronics Inc
型号:
RMCW1225FT620K
封装:
1225
描述:
RES 620K OHM 1% 2W 1225
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.256" W (3.20mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 620 kOhms
Series RMCW
Power (Watts) 2W