首页 / 共模扼流圈 / RN102-0.3-02-22M
minImg
RN102-0.3-02-22M
Schaffner EMC Inc.
型号:
RN102-0.3-02-22M
描述:
CMC 22MH 300MA 2LN TH
库存 : 250
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.3Ohm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Size / Dimension 0.551" Dia x 0.551" W (14.00mm x 14.00mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.366" (9.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RN
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 300mA
Voltage Rating - AC 300V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tube
Base Product Number RN102
Inductance @ Frequency 22 mH @ 10 kHz