RN10B47R0CT5-25
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
RN10B47R0CT5-25
封装:
0805
描述:
THINRES 0805 .1% 47 OHM 25PPM
库存 : 10000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 47 Ohms
Series -
Power (Watts) 0.1W, 1/10W