Schaffner EMC Inc.
型号:
RN212-0.5-02-27M
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 27MH 500MA 2LN TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.109
$2.109
10
$1.9456
$19.456
25
$1.78296
$44.574
50
$1.52361
$76.1805
100
$1.36154
$136.154
250
$1.167056
$291.764
500
$1.102228
$551.114
1000
$1.004986
$1004.986
2500
$0.972562
$2431.405
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.2Ohm (Typ) |
| Approval Agency | ENEC, UR, VDE |
| Size / Dimension | 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.799" (20.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RN |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 500mA |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tube |
| Base Product Number | RN212 |
| Inductance @ Frequency | 27 mH @ 10 kHz |