RN4871-I/RM130
Microchip Technology
型号:
RN4871-I/RM130
描述:
RF TXRX MODULE BT CHIP SMD
库存 : 1193
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Transmitting 13mA
Firmware Version 1.3.0
Serial Interfaces I²C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Mounting Type Surface Mount
RF Family/Standard Bluetooth
Product Status Active
Power - Output 0dBm
Series -
Antenna Type Integrated, Chip
Sensitivity -90dBm
Package / Case 16-SMD Module
Data Rate 10kbps
Memory Size 256kB Flash, 32kB ROM, 24kB SRAM
Current - Receiving 13mA
Voltage - Supply 1.9V ~ 3.6V
Modulation GFSK
Mfr Microchip Technology
Frequency 2.4GHz