RN50C7150FB14
Vishay Dale
型号:
RN50C7150FB14
描述:
RES 715 OHM 1/20W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 715 Ohms
Series Military, MIL-R-10509/8, RN50
Power (Watts) 0.05W, 1/20W