RN65D1003FB14
Vishay Dale
型号:
RN65D1003FB14
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 100K OHM 1/2W 1% AXIAL
库存 : 123
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series Military, MIL-R-10509/2, RN65
Power (Watts) 0.5W, 1/2W