RN70C1780FRE6
Vishay Dale
型号:
RN70C1780FRE6
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 178 OHM 3/4W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 178 Ohms
Series Military, MIL-R-10509/3, RN70
Power (Watts) 0.75W, 3/4W