RN73H2ATTD3321A05
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73H2ATTD3321A05
描述:
RES 3.32K OHM 0.05% 1/8W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.32 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.125W, 1/8W