RN73H2ETTD1131D10
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73H2ETTD1131D10
封装:
1210
描述:
RES 1.13K OHM 0.5% 1/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.13 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W