RN73H2ETTD6572F10
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73H2ETTD6572F10
描述:
RES 65.7K OHM 1% 1/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 65.7 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W