RN73R1ETTP1111C50
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R1ETTP1111C50
描述:
RES 1.11K OHM 0.25% 1/16W 0402
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.11 kOhms
Series RN73R
Power (Watts) 0.063W, 1/16W