RN73R1ETTP1271F25
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R1ETTP1271F25
描述:
RES 1.27K OHM 1% 1/16W 0402
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.27 kOhms
Series RN73R
Power (Watts) 0.063W, 1/16W