RN73R1JTTD1260F25
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R1JTTD1260F25
描述:
RES 126 OHM 1% 1/10W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 126 Ohms
Series RN73R
Power (Watts) 0.1W, 1/10W