RN73R1JTTD4991A25
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R1JTTD4991A25
描述:
RES 4.99K OHM 0.05% 1/10W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 kOhms
Series RN73R
Power (Watts) 0.1W, 1/10W