RN73R2ATTD11R3D25
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R2ATTD11R3D25
封装:
0805
描述:
RES 11.3 OHM 0.5% 1/8W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 11.3 Ohms
Series RN73R
Power (Watts) 0.125W, 1/8W