RN73R2BTTD1093D25
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RN73R2BTTD1093D25
封装:
1206
描述:
RES 109K OHM 0.5% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 109 kOhms
Series RN73R
Power (Watts) 0.25W, 1/4W